sportbank
14 بهمن 1401 - 10:14

افتتاح و کلنگ‌زنی ۴ پروژه توزیع برق روستایی در مناطق صعب‌العبور بلوچستان

چهار پروژه توزیع برق روستایی در مناطق صعب‌العبور شهرستان نیکشهر در جنوب استان سیستان و بلوچستان افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از نیکشهر، دو افتتاحیه و دو کلنگ‌زنی توزیع برق در روستاهای «کوچینگ و آبگاه» صبح امروز با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی سیستان و بلوچستان، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان و فرماندار نیکشهر، امام جمعه اهل سنت آبگاه، مدیر امور برق، اعضای شورای اداری نیکشهر و معتمدین این شهرستان انجام شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان در این مراسم با بیان اینکه از جمله اقدامات مهم این شرکت خدمت‌رسانی شایسته به مناطق روستایی است، گفت: به جهت توزیع برق مطمئن و پایدار به مردم مناطق روستایی آبگاه و کوچینگ شهرستان نیکشهر این تعداد پروژه با اعتبار بیش از 131 میلیارد ریال افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

وی ادامه داد: روستاهای کوچینگ و آبگاه از جمله مناطق صعب‌العبور شهرستان نیکشهر است که بسیاری از تجهیزات مورد استفاده شبکه برق این منطقه از طریق زمینی و به صورت دستی توسط پرسنل این شرکت انجام شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان بیان کرد: 25 کیلومتر شبکه فشار متوسط و ضعیف، سه دستگاه پست هوایی از جمله حجم پروژه های افتتاح شده و در دست اجرا است.

وی با بیان اینکه با انجام این پروژه ها بخش زیادی از مشکلات شبکه برق این منطقه برطرف خواهد شد، افزود: جهت رفع کامل مشکلات برق این منطقه نیاز به احداث پست فوق توزیع هستیم. ‌

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1016422